KOPERTY BĄBELKOWE

Firma Hi-Octane oferuje koperty bąbelkowe wyróżniające się profesjonalnym designem oraz wysokiej jakości wykonaniem i klejeniem, które perfekcyjnie zabezpieczą przesyłane przedmioty. Koperty występują w kolorze białym lub brązowym (na zamówienie). Na życzenie Klienta wykonujemy indywidualny nadruk.

 

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Koperty bąbelkowe składają się z papierowej warstwy zewnętrznej oraz warstwy wewnętrznej wykonanej z folii bąbelkowej (powietrznej). Dzięki swoim właściwościom idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie trzeba zapakować kruchą, delikatną zawartość. Doskonale chronią przed rozdarciem, zgnieceniem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Koperty bąbelkowe

W przypadku wątpliwości dotyczących oferowanych produktów zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza hurtownia opakowań z  pewnością postara się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i dostosować ofertę na kopert.

Bogaty wybór kopert bąbelkowych

Nasza firma oferuje szeroką gamę kopert pęcherzykowych o różnych wymiarach. Zarówno bardzo małe, jak i duże rozmiary kopert sprawiają, że każdy klient znajdzie w naszym sklepie produkt, którego potrzebuje, dopasowany idealnie do swoich wymagań. Oferujemy małe koperty o wymiarach 100mm x 165mm, jak również te największe – o szerokości 350mm i długości aż 470mm.
Proponujemy zarówno białe, jak i kolorowe koperty. Oferujemy zestawy kopert pakowanych po 50, 100 albo 200 sztuk. Nasz asortyment obejmuje także koperty z kodami kreskowymi, w znaczny sposób ułatwiającymi ewidencję w magazynie.

Prezentowane przez nas samoklejące koperty wykonane są z wysokiej jakości papieru oraz folii bąbelkowej. Zastosowanie mocnego kleju oraz solidnych zgrzewów skutecznie zapobiega pęknięciom oraz innego rodzaju uszkodzeniom kopert i zawartych w nich przedmiotów podczas transportu. Wszystkie koperty posiadają zamknięcie w postaci paska silikonowego, pod którym umieszczona jest warstwa kleju. Samoklejący pasek gwarantuje proste, szybkie i – co najważniejsze – skuteczne zamknięcie koperty.

Koperty pęcherzykowe to jedno z najpopularniejszych opakowań wykorzystywanych przede wszystkim przez sklepy internetowe. Sprawdzają się one doskonale jako bezpieczne opakowanie niemal dowolnego rodzaju przesyłki. Największe koperty brązowe i białe zmieszczą idealnie różnego rodzaju dokumenty, teczki, a nawet książki. Koperta mniejsza to z kolei świetne opakowanie na płytę CD czy DVD, flakonik perfum, kosmetyki czy dowolny inny, nieduży przedmiot.

Koperty z nadrukiem

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferujemy również możliwość personalizacji kopert, czyli wykonania na nich dowolnego, ustalonego nadruku w kolorze czarnym. Najczęściej wykonywane nadruki to logo i adres firmy zleceniodawców. Jeśli są Państwo zainteresowani tego rodzaju usługą, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy więcej informacji na ten temat oraz wyjaśnimy ewentualne wątpliwości dotyczące naszych realizacji.

Koperty w przyjaznych cenach

Oferujemy koperty bąbelkowe hurt w przystępnych, konkurencyjnych cenach. Aby poznać koszt konkretnego rodzaju produktu, wystarczy wybrać na rozwijanej liście wymiary interesującej nas koperty. Podana cena dotyczy opakowania liczącego 50, 100 lub 200 sztuk (w zależności od typu produktu). W przypadku większych zamówień, istnieje możliwość negocjacji cen – w tym celu prosimy o kontakt z naszą firmą. Wszystkie podane na stronie ceny zawierają już podatek VAT.

Recenzje


Na razie brak recenzji produktów.

Be the first to review “KOPERTY BĄBELKOWE”