Strona w przebudowie, możliwość zakupu produktów będzie dostępna już niedługo na nowej wersji sklepu. Zapraszamy do śledzenia strony, lub w sprawach pilnych o indywidualny kontakt.

KOPERTY BĄBELKOWE

Firma Hi-Octane oferuje koperty bąbelkowe wyróżniające się profesjonalnym designem oraz wysokiej jakości wykonaniem i klejeniem, które perfekcyjnie zabezpieczą przesyłane przedmioty. Koperty występują w kolorze białym lub brązowym (na zamówienie). Na życzenie Klienta wykonujemy indywidualny nadruk.

SKU: brak Kategoria:

Koperty bąbelkowe składają się z papierowej warstwy zewnętrznej oraz warstwy wewnętrznej wykonanej z folii bąbelkowej (powietrznej). Dzięki swoim właściwościom idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie trzeba zapakować kruchą, delikatną zawartość. Doskonale chronią przed rozdarciem, zgnieceniem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Koperty bąbelkowe

W przypadku wątpliwości dotyczących oferowanych produktów zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem. Nasza hurtownia opakowań online z pewnością postara się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i dostosować ofertę kopert do Państwa potrzeb.

Bogaty wybór kopert bąbelkowych

Nasza firma oferuje szeroką gamę kopert bąbelkowych o różnych wymiarach, dzięki czemu każdy Klient powinien znaleźć w naszym asortymencie towar odpowiadający jego indywidualnym wymaganiom. Posiadamy małe koperty o wymiarach 100 mm x 165 mm, jak również te największe – o szerokości 350 mm i długości aż 470 mm.
Proponujemy zarówno białe, jak i kolorowe koperty pęcherzykowe. Oferujemy zestawy kopert pakowanych po 50, 100 albo 200 sztuk. Nasz asortyment obejmuje także koperty z kodami kreskowymi, w znaczny sposób ułatwiającymi ewidencję w magazynie.

Prezentowane przez nas samoklejące koperty wykonane są z wysokiej jakości papieru oraz folii bąbelkowej. Zastosowanie mocnego kleju oraz solidnych zgrzewów skutecznie zapobiega pęknięciom oraz innego rodzaju uszkodzeniom kopert i umieszczonych w nich przedmiotów podczas transportu. Wszystkie koperty posiadają zamknięcie w postaci paska silikonowego, pod którym umieszczona jest warstwa kleju. Samoklejący pasek gwarantuje proste, szybkie i – co najważniejsze – skuteczne zamknięcie koperty.

Koperty pęcherzykowe to jedno z najpopularniejszych opakowań wykorzystywanych przede wszystkim przez sklepy internetowe. Sprawdzają się one doskonale jako bezpieczne opakowanie niemal dowolnego rodzaju przesyłki. Największe koperty brązowe i białe zmieszczą idealnie różnego rodzaju dokumenty, teczki, a nawet książki. Koperta mniejsza to z kolei świetne opakowanie na płytę CD czy DVD, flakonik perfum, kosmetyki czy dowolny inny, nieduży przedmiot.

Koperty bąbelkowe z nadrukiem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy również możliwość personalizacji kopert, czyli wykonania na nich dowolnego, wcześniej ustalonego nadruku w kolorze czarnym. Najczęściej wykonywane nadruki to logo i adres firmy zleceniodawczej. Jeśli są Państwo zainteresowani tego rodzaju usługą, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy więcej informacji na ten temat oraz wyjaśnimy ewentualne wątpliwości dotyczące naszych realizacji.

Koperty bąbelkowe hurt w atrakcyjnych cenach

Oferujemy koperty bąbelkowe hurt w przystępnych, konkurencyjnych cenach. Aby poznać koszt konkretnego rodzaju produktu, wystarczy wybrać na rozwijanej liście wymiary interesującej Państwa koperty. Podana cena dotyczy opakowania liczącego 50, 100 lub 200 sztuk (w zależności od typu produktu). W przypadku większych zamówień istnieje możliwość negocjacji cen – w tym celu prosimy o kontakt z naszą firmą. Wszystkie podane na stronie ceny zawierają już podatek VAT.

Recenzje


Na razie brak recenzji produktów.

Be the first to review “KOPERTY BĄBELKOWE”