Strona w przebudowie, możliwość zakupu produktów będzie dostępna już niedługo na nowej wersji sklepu. Zapraszamy do śledzenia strony, lub w sprawach pilnych o indywidualny kontakt.

KOPERTY KURIERSKIE

Koperty kurierskie funkcjonują na rynku opakowań od niedawna, ale już zyskały sobie dużą popularność, zwłaszcza w firmach spedycyjnych oraz magazynach firm produkcyjno-dystrybucyjnych. Można umieszczać w nich listy przewozowe, dokumenty, karty gwarancyjne czy instrukcje obsługi.
Firma Hi-Octane oferuje koperty kurierskie Dokufix wykonane z białej, transparentnej folii z zamknięciem samoklejącym w formatach C4, C5 i C6 oraz koperty kurierskie Dokufix czerwone z okienkiem, z nadrukiem w językach angielskim i niemieckim, z zamknięciem samoklejącym, w rozmiarach C5 i C6.

SKU: brak Kategoria:

Cechy kopert kurierskich:

  • odporne na rozdarcia, przetarcia dzięki wykorzystaniu mocnej folii,
  • wodoodporne, chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi,
  • bardzo pojemne i lekkie,
  • przezroczysta folia ułatwia identyfikację adresatów przesyłek i zczytywanie kodów kreskowych przez skaner.

Koperty kurierskie wymiary tabelka

W przypadku wątpliwości dotyczących oferowanych produktów zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Nasza hurtownia opakowań jednorazowych postara się udzielić odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania i dostosować swoją ofertę kopert do Państwa indywidualnych potrzeb.

Koperty foliowe kurierskie z naszej oferty – możliwe zastosowania

Podstawowym przeznaczeniem kopert foliowych kurierskich, nazywanych powszechnie również kangurkami oraz przylgami, jest przede wszystkim ochrona zawartych wewnątrz nich dokumentów podczas dokonywania transportu przez pracowników firmy spedycyjnej. Dzięki wysokiej jakości, dużej precyzji wykonania oraz wielości dostępnych rozmiarów koperty kurierskie zaczynają być stosowane przez kolejne firmy kurierskie i inne przedsiębiorstwa.

Jeśli chodzi o konkretne zastosowania, foliowe koperty ochronne używane są przez naszych Klientów jako samoprzylepna „koszulka” do przechowywania na czas podróży m.in.:
•    etykiet, listów i protokołów przewozowych,
•    paragonów, faktur, dokumentów WZ i innych dowodów dokonania zakupu lub przekazania towaru,
•    umów i regulaminów,
•    katalogów, ulotek, broszur i innych materiałów reklamowych,
•    instrukcji obsługi, dokumentów gwarancyjnych, książeczek informacyjnych,
•    kuponów rabatowych i kart prezentowych,
•    drobnych produktów wchodzących w skład większej przesyłki,
•    rozmaitych dodatków i gratisów dołączanych do właściwej paczki.

Koperta kurierska jest ponadto materiałem bardzo często wykorzystywanym przez kurierów oraz personel rozmaitych hurtowni, hal magazynowych i sortowni firm spedycyjnych. Tego rodzaju rozwiązanie pozwala na szybkie, trwałe i efektywne dołączanie do określonego towaru wszelkich niezbędnych dokumentów firmowych. Dzięki przezroczystej i wytrzymałej strukturze kangurków dalsza identyfikacja poszczególnych paczek przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Dodatkowe zalety naszych kopert kurierskich

Oprócz wcześniej wspomnianych zalet kopert kurierskich warto wspomnieć również o innych ich cechach, takich jak:
•    silnie adhezyjna warstwa samoprzylepna, zapewniająca szybką, wygodną i trwałą aplikację,
•    koperta posiada pokryty klejem pasek, uniemożliwiający jej otwarcie i ponowne zamknięcie bez pozostawienia widocznych na pierwszy rzut oka śladów,
•    praktyczne i wygodne w stosowaniu zamknięcie,
•    duża różnorodność rozmiarowa, obejmująca standardy C4, DL, C5 oraz C6, przekładająca się na wiele możliwych zastosowań naszych przylg,
•    dostępność kopert zarówno w wariancie całkowicie przezroczystym, jak i z nadrukiem informacyjnym,
•    dopasowanie do ścianek i krawędzi zewnętrznego opakowania ładunku, umożliwiając aplikację w ramach dowolnej części jego powierzchni.

Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że producent wytworzył dostępne koperty z materiałów ekologicznych, bezpiecznych dla środowiska naturalnego i zdrowia użytkowników.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich z Państwa, którzy od kopert ochronnych, oprócz niskiej ceny, oczekują również dobrych parametrów wytrzymałościowych oraz wysokiej funkcjonalności. Dodatkowo jeśli w ramach standardowej oferty nie uda się Państwu odnaleźć poszukiwanego rodzaju produktu, zachęcamy do kontaktu. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie pozyskać również bardziej nietypowe rodzaje kopert kurierskich.

Recenzje


Na razie brak recenzji produktów.

Be the first to review “KOPERTY KURIERSKIE”