Strona w przebudowie, możliwość zakupu produktów będzie dostępna już niedługo na nowej wersji sklepu. Zapraszamy do śledzenia strony, lub w sprawach pilnych o indywidualny kontakt.

Odwijacz do taśmy PP

281.67  z VAT

SKU: 08.03.001 Kategoria:

W przypadku wątpliwości dotyczących oferowanych produktów zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza hurtownia opakowań z  pewnością postara się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i dostosować ofertę na urządzenia bandujące .

Odwijacz do taśmy PP stanowi istotne usprawnienie pracy w obrębie zakładów, których personel korzysta z taśm polipropylenowych w celu ręcznego pakowania przesyłek. Tego rodzaju rozwiązanie ułatwia nie tylko samo rozwijanie materiału, ale również dalsze taśmowanie oraz – dzięki wyposażeniu w specjalny, podręczny pojemnik do przechowywania przydatnych podczas pakowania akcesoriów – spinanie ładunku metalowymi klamrami czy też powszechnie stosowanymi bandownicami.

Najistotniejsze właściwości naszego odwijacza do taśmy PP

Oferowany przez nas produkt charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem. Za jego pośrednictwem korzystać można z taśm z bardzo obszernego zakresu szerokości oraz średnic zewnętrznych. Odwijacz do taśmy, który proponujemy posiada także wyjątkowo lekką, a przy tym również bardzo wytrzymałą konstrukcję. Jego użytkowość została również zwiększona, dzięki wyposażeniu go w antypoślizgowe, gumowe kółka transportowe oraz rączki zapewniające stabilny chwyt.

Spośród licznych zalet, jakimi charakteryzuje się nasz profesjonalny odwijacz do taśm polipropylenowych, wymienić należy ponadto:
•    bezpieczny sposób mocowania rolki z taśmą, uniemożliwiający jej wypadanie,
•    wspomniany wcześniej pojemnik, przeznaczony do podręcznego przechowywania wszelkiego rodzaju akcesoriów przydatnych podczas taśmowania,
•    mechanizm blokujący, który niweluje ryzyko samoczynnego rozwinięcia się taśmy.

Nasze urządzenie polecamy wszystkim z Państwa, którzy chcą zwiększyć szybkość i efektywność pracy w obrębie swojego zakładu.

Waga 8.0 kg
Wymiary 100 x 40 x 40 cm

Recenzje


Na razie brak recenzji produktów.

Be the first to review “Odwijacz do taśmy PP”