Strona w przebudowie, możliwość zakupu produktów będzie dostępna już niedługo na nowej wersji sklepu. Zapraszamy do śledzenia strony, lub w sprawach pilnych o indywidualny kontakt.

Odwijacz do taśmy WG

178.23  z VAT

SKU: 08.03.002 Kategoria:

W przypadku wątpliwości dotyczących oferowanych produktów zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza hurtownia opakowań z  pewnością postara się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i dostosować ofertę na urządzenia bandujące .

Odwijacz do taśmy WG jest niezwykle przydatnym akcesorium pozwalającym w istotnym stopniu przyspieszyć pakowanie oraz zwiększyć jego precyzję. Stosowanie tego rodzaju rozwiązania pozwoli Państwu na o wiele wygodniejsze rozwijanie i użytkowanie wykorzystywanych podczas pracy taśm, bezpośrednio przekładając się na zwiększoną wydajność zakładu. Odwijacz do taśmy z naszej oferty wyposażony został ponadto w praktyczny pojemnik, który umożliwia przechowywanie w jednym miejscu wszystkich potrzebnych podczas pakowania elementów, takich jak np. napinacze, narożniki czy też zapinki, jeszcze bardziej ułatwiając tym samym taśmowanie oraz redukując jednocześnie ryzyko powstania bałaganu.

Odwijacz do taśmy WG z naszej oferty – najważniejsze cechy

Spośród najistotniejszych zalet, jakie oferuje nasz odwijacz do taśmy wymienić należy przede wszystkim:
•    ochronę taśm przed niekontrolowanym rozwinięciem, dzięki obecności hamulca,
•    lekką i jednocześnie wytrzymałą oraz łatwą w transporcie konstrukcję,
•    przystosowanie do dużego zakresu rozmiarów taśm – zarówno pod względem średnicy zewnętrznej, jak i szerokości rolek,
•    istotnie usprawnione taśmowanie,
•    obecność na wyposażeniu wspomnianego wcześniej, metalowego pojemnika ułatwiającego organizację pracy,
•    wysoką stabilność umieszczonych w jego obrębie taśm, bez ryzyka wypadania rolek poza konstrukcję.

Stosowanie odwijacza do taśmy WG rekomendowane jest dla wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, chcących uczynić pracę swojego personelu bardziej efektywną.

Waga 4.0 kg
Wymiary 60 x 37 x 37 cm

Recenzje


Na razie brak recenzji produktów.

Be the first to review “Odwijacz do taśmy WG”