Strona w przebudowie, możliwość zakupu produktów będzie dostępna już niedługo na nowej wersji sklepu. Zapraszamy do śledzenia strony, lub w sprawach pilnych o indywidualny kontakt.

ZAKLEJARKA METALOWA 48MM (SPRĘŻYNA)

33.83  z VAT

Zaklejarka metalowa do taśm o szerokości 48mm i 75mm  o bardzo wysokiej jakości wykonania, z wygodnym uchwytem. Zaklejarka ta posiada element dociskający taśmę na sprężynie, natomiast tworzywo dociskające taśmę do kartonu wykonane jest z bardziej wytrzymałego materiału co pozwala na znaczne zwiększenie trwałości urządzenia. Zaklejarki posiadają wmontowany nożyk, który odcina taśmę w żądanym miejscu.

SKU: 08.02.005 Kategorie: ,

Zaklejarki doskonale sprawdzają się podczas pakowania każdej, nawet bardzo dużej ilości paczek/kartonów. Nadają się do używania zarówno ze standardowymi taśmami pakowymi jak i do taśm z nadrukiem indywidualnym.

W przypadku wątpliwości dotyczących oferowanych produktów zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza hurtownia opakowań z  pewnością postara się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i dostosować ofertę na zaklejarki do taśm pakowych.

Waga 0.5 kg
Wymiary 12 x 7 x 30 cm

Recenzje


Na razie brak recenzji produktów.

Be the first to review “ZAKLEJARKA METALOWA 48MM (SPRĘŻYNA)”