Proponowana przez firmę Hi-Octane szwedzka folia stretch marki TRIOPLAST jest folią wysokogatunkową, umożliwiającą wygenerowanie dużych oszczędności finansowych u Klienta, w porównaniu do folii standardowych oraz nano stretch.
Jest to możliwe dzięki charakterystyce tej folii polegającej na możliwości dużych rozciągów przy jednoczesnym zastosowaniu niskich gramatur. Stosując folię Trioplast jesteśmy w stanie wygenerować Państwu oszczędności materiałowe i ekonomiczne na poziomie do 60%.

Dodatkowo wysokogatunkowa folia stretch marki Trioplast posiada certyfikat na pośredni kontakt z żywnością, a wszystkie komponenty zastosowane do produkcji folii są zatwierdzone przez REACH.

Firma Hi-octane posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz folii stretch marki TRIOPLAST do wstępnego rozciągu oraz folii pre stretch, które występują w odmianach jako folia ręczna i maszynowa.

Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego rodzaju tych folii, na życzenie wykonujemy bezpłatne testy wysokogatunkowej folii stretch marki TRIOPLAST w Państwa firmie, w celu optymalnego doboru produktu, tak aby wygenerować jak największe oszczędności z zachowaniem najwyższej jakości.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty na www.hi-octane.pl uzyskają Państwo u naszych doradców:

Wojciech Mańczak
tel. 512 101 898, e-mail: wojciech.manczak@hi-octane.pl

Tomasz Woźniak
tel. 506 091 226, e-mail: tomasz.wozniak@hi-octane.pl