HURTOWNIA OPAKOWAŃ ONLINE – O FIRMIE SPEC-PACK

Sklep internetowy SPEC-PACK powstał w 2004 roku z myślą o wszystkich Klientach, którzy poszukują wysokiej jakości materiałów opakowaniowych, począwszy od kopert, folii stretch, aż po maszyny specjalistyczne, owijarki i linie pakujące.

Od 2009 roku sklep SPEC-PACK prowadzi firma Hi-Octane, jeden z krajowych liderów sprzedaży wysokogatunkowej folii stretch szwedzkiej firmy TRIOPLAST.


Więcej szczegółowych informacji dotyczących oferty naszej hurtowni opakowań online mogą Państwo uzyskać również na stronie www.foliastretch.pl, www.hi-octane.pl oraz u naszych doradców handlowych.


AN3P5968m

Firma Hi-Octane powstała w 2008 roku. Na początku działalności zajmowała się głównie sprzedażą wysokogatunkowej folii stretch. W następnych latach rozszerzała swoją ofertę o kolejne materiały opakowaniowe oraz inne akcesoria stosowane w tej branży, aby sprostać rosnącym wymaganiom swoich Klientów oraz zapewnić im kompleksową i rzetelną obsługę.
Nasze wieloletnie doświadczenie na tym rynku oraz profesjonalizm pozwoliły stworzyć atrakcyjną i konkurencyjną ofertę, co zaowocowało systematycznie rosnącą liczbą stałych Klientów na obszarze całej Polski, a także Klientów zagranicznych.
W swojej działalności kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta. Staramy się zaspokajać Państwa potrzeby w zakresie materiałów opakowaniowych, oferując jak najszerszą gamę wysokiej jakości produktów w preferencyjnych cenach oraz służąc profesjonalnym doradztwem. Stawiamy na ciągły rozwój i staramy się na bieżąco aktualizować ofertę sklepu, mając na uwadze najnowsze osiągnięcia w technologii opakowaniowej. Jeśli nie znajdą Państwo poszukiwanego produktu na stronie sklepu, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi – postaramy się pomóc.

AN3P5963m

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w 2016 roku sklep internetowy SPEC-PACK przeszedł gruntowną modernizację. Wszystko po to, aby zakupy były szybsze i bezproblemowe.

Zapraszamy do współpracy